FOR GARDEN FOR GARDEN
Organizátor


ABF, a.s.
Areál
PVA

Veletrh FOR GARDEN


Tyto exponáty najdete na veletrhu

 • V rámci veletrhu FOR GARDEN firma PC DESIGN představí podrobně návštěvníkům program NBL Landscape Designer 2016 CZ pro návrhy zahrad

  Vystavovatel: Ing. Libor Štolc - PC DESIGN

  Program NBL Landscape Designer 2016 CZ je profesionální 3D návrhový program pro zahrady, bazény a veřejnou zeleň. Program je kompletně přeložen do češtiny a k dispozici je i zkušební verze. Nová verze programu má výrazně lepší 3D prezentaci v reálném čase a rozšířenou knihovnu evropských rostlin. Během prezentace budou předvedeny všechny další nové funkce, možnosti a vlastnosti programu. Zájemci o účast se budou moci registrovat a tím si i rezervovat své místo na této přednášce v odkaze DOPROVODNÝ PROGRAM již dva měsíce před akcí prostřednictvím těchto stránek na: www.for-garden.cz/program

 • Zahradní architektura a design

  Vystavovatel: Atelier Green & White: Ing. Jiří Baroch - Projektování zeleně

  Naše zahradní architektura přináší čisté řešení v každém detailu. Projektujeme rodinné zahrady, sadové úpravy firemních areálů i veřejnou zeleň. Projekty od nás v sobě spojují kvalitní práci, individuální řešení, reflektující vaši představu o zahradním prostoru, a respekt k okolí pozemku a dané lokalitě. V případě zájmu zajistíme také realizaci a následnou údržbu projektované zahrady. Vaše představa se tak stane skutečností.

 • Projekce, realizace a údržba zeleně

  Vystavovatel: Sesečeme posečeme: Dominik Suchý - Údržba zeleně

  Naše firma nabízí kompletní zahradnický servis od projekce po realizaci zahrady / veřejné zeleně a následný servis. Používáme nové a moderní technologie a stroje obsluhované profesionálními a vyškolenými pracovníky. Spolehlivost a kvalitní služby jsou naší zárukou. Hlavní obory činnosti jsou: projekce a realizace zeleně, údržba zeleně, kácení stromů, terénní a výkopové práce, odvoz odpadů.
Přípravy souboru veletrhů pro bydlení, zahrady a design jsou v plném proudu

Největší jarní soubor veletrhů FOR HABITAT, FOR FURNITURE, FOR GARDEN, DESIGN SHAKER a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY se uskuteční od 17. do 20. března 2016. Přípravy na soubor veletrhů jsou již nyní v plném proudu. Chcete i vy představit téměř 35 000 návštěvníkům vaše nejnovější produkty či služby? Neváhejte nás kontaktovat.

23.09.2015 17:12:56 více


Ohlédnutí za jarním souborem veletrhů o bydlení

Podívejte se na reportáž z letošního souboru jarních veletrhů o bydlení, který se v areálu PVA EXPO PRAHA uskutečnil 19. – 22. března 2015. Souboru veletrhů se zúčastnilo celkem 585 vystavovatelů, kteří představili novinky a trendy z oblasti bydlení.

23.09.2015 17:07:08 více
Plán výstaviště
Závěrečná zpráva 2015