FOR GARDEN 2017 FOR GARDEN 2017
Soutěž
Zahrada v zimě

Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR GARDEN 2017

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

GoSun Stove - První skutečně praktický solární gril a vařič na světě

Vystavovatel: ADVENTURE CENTRUM - GoSun Stove USA - Hala 1 - D12

Vařte a grilujte bezpečně, ekologicky, čistě – bez paliva. Revoluční novinka na světovém trhu z USA unikátní trojkombinace vařiče – grilu – pece GoSun Sport pracuje rychle, je snadno přenosný a praktický. Díky vakuové solární trubici se jeho pec rychle zahřeje na teplotu až 288°C, takže pokrm uvaří do 20 minut dle slunečních podmínek. Dokonce i za tak vysokých teplot zůstává na venkovní dotek chladný. Je univerzální: vaření v páře, pečení těsta, smažení, grilování masa, vaření ve vodě – to vše je ve varné trubici možné. Poté, co skončíte s vařením, lze GoSun pomocí vestavěných držadel snadno složit. Nezabere mnoho místa v batohu, je lehký 3,18 kg a lze ho přenášet kamkoli. Světová PREMIÉRA, GoSun GRILL již v prodeji zde od veletrhu For Garden 2017!! Umožňuje jednoduché, rychlé a hlavně zdravé grilování. Tento gril bez paliva dokáže upéci těsto, uvařit i usmažit maso pro čtyři až osm osob. Využívá přitom jen sluneční energii. Nenechte si ujít! Stánek hala 1/D12. Využijte zajímavé ceny před sezónou. Výhradní dovozce pro Českou a Slovenskou Republiku: Adventure Centrum - Showroom: Na Průhoně 159, Vestec u Prahy, 252 42, více informací www.solarnivaric.cz , www.solarnigril.cz , email: info@solarnivaric.cz , https://www.facebook.com/solarnivaric.cz/


Patentovaná ochrana zahrady, keřů a stromů

Vystavovatel: Vladimír Avuk - AVBAL - Hala 1 - C10

Společnost TreeGuard vyrábí a distribuuje revoluční a námi patentovanou ochranu stromů, keřů, zahradního nábytku a jiných předmětů. Produkty TreeGuard poskytují komfortní a bezúdržbovou ochranu před sekačkou, trávou, plevelem a jinými nečistotami. Zároveň zjednodušují sekání, chrání zdraví stromů a hospodářských plodin, zabraňují zatravňování a zlepšují estetiku celé zahrady. Seznamte se s revoluční novinkou sezóny 2017 osobně na veletrhu For Garden 2017. Těšíme se na Vás!


Dětské hřiště ANIA - novinka pro zahradní sezónu 2017 v kategorii dětský zahradní program!

Vystavovatel: ASKO a.s. - Hala 1 - B08

Pro zahradní sezónu 2017 připravujeme širokou škálu nabídky dřevěného zahradního nábytku z exotických dřevin jako je akácie, meranti, durian, eukalyptus a teak a spoustu novinek z dětského programu a zahradních doplňků. Můžete se také těšit na nabídku terasových prken a fasádních profilů, které jsou nedílnou součástí Vaší zahrady. Představíme Vám nové produkty z oblasti dětských komponentů pro zahradní hřiště a zahradní domečky pro děti určené do nekomerčních prostor (skluzavky, houpačky a doplňující prvky jako je např. dopisní schránka, houpací žebřík, lezecí horolezecké kameny apod.) a pro milovníky zahrady nezbytné dřevěné doplňky ze smrku a borovice (pracovní stolky, květináče, truhlíky, bedýnky apod.).


Koupací a zahradní jezírka

Vystavovatel: VOLET, s.r.o. - Hala 1 - D19

Stavíme a realizujeme koupací a zahradní jezírka na klíč. Poskytneme Vám odborné poradenství ohledně izolace, filtrace, jezírkové technologie a zarybnění. Naše společnost funguje již 11 let a letos jsme pro Vás otevřeli novou Pobočku v Praze. U nás na prodejně najdete jednu z nejširších nabídek okrasných ryb jako jsou, koi kapři, jeseteři, závojnatky, karasi, jeseni a mnoho dalších. Kromě ryb máme skladem širokou nabídku jezírkové techniky (čerpadla, filtry, vzduchování, UV-lampy, vysavače). Najdete u nás i pestrou nabídku krmiv a různých přípravků pro podporu kvality vody. Budeme se těšit na Vaši případnou návštěvu.


Prostředky pro výživu a péči o rostliny

Vystavovatel: AGRO CS a.s. - Hala 1 - D27

Společnost AGRO CS a.s. Česká Skalice je vedle svých dalších aktivit významným výrobcem, distributorem a prodejcem substrátů, tekutých, minerálních, organominerálních a dlouhodobě působících hnojiv, travních osiv, trávníkových koberců, pesticidů, drobné techniky a dalších prostředků pro výživu a péči o rostliny. Patří nám významné pozice na spotřebitelských trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. • Na veletrhu představíme řadu dlouhodobě působících hnojiv Garden Boom a také Trávníkové koberce z vlastní produkce. Naše trávníková školka je největší v České republice – rozkládá se na 35 ha. V současné době nabízíme špičkové trávníkové koberce, kdy použitá travní směs odpovídá klimatickým podmínkám v ČR. Trávníkové koberce Park mají velmi dobré využití u novostaveb, v předzahrádkách rodinných domů a ve veřejných parcích.


Chcete správně pečovat o půdu?

Vystavovatel: EKODOMOV, občanské sdružení - Hala 1 - E22

Ekodomov se již 13 let věnuje péči o půdu a kompostování a podpoře pěstování v domácnostech, ve školách, firmách a na zahradách. Majitelům zemědělské půdy nabízíme účast v projektu "Monitor půdy" který zajišťuje komplexní ochranu majetku před znehodnocením degradcí, vodní a větrnou erozí. Ekodomov Je výrobcem záhonových obrub a kvalitních modřínových kompotérů s vysokou životností a unikátním systémem spojování, který umožňuje vytvořit systém jedno, dvou, tří i vícekomorových kompostérů. Sortiment doplňují vermikompostéry a další pomůcky pro kompostování a pěstování, včetně literatury a pomůcek pro děti k bádání v přírodě. Ekodomov v rámci osvětového projektu Kompostuj.cz provozuje kompostovací poradnu, každý rok se mohou zájemci se svými komposty hlásit do soutěže Miss kompost, kterou zajímavými cenami podpořily firmy Fiskar a Vari. Poradíme rovněž jaknaložit se zbytky zeleně ze zahrady nebo s vytříděným bioodpadem v domácnostech.


Technika John Deere

Vystavovatel: STROM PRAHA a.s. - Hala 1 - E16

Dopřejte si i na své zahradě profesionální techniku John Deere a zažijte ten rozdíl na vlastní kůži.


Firma UBUD INTERIER představí na veletrhu zahradní teakový nábytek

Vystavovatel: UBUD INTERIER s.r.o. - Hala 1 - F10

Tectona Grandis (Teak) bývá již tradičně používán k výrobě venkovního nábytku té nejvyšší kvality. Vysoký obsah olejnatosti ve dřevě zaručuje, že teakový nábytek dobře snáší změny počasí v jakékoli zemi. Také to dodává vyrobenému teakovému nábytku jeho hedvábně jemný povrch a charakteristické teplé zabarvení, které se postupem času mění až na stříbřitě šedé.


Přírodní kámen do vaší zahrady

Vystavovatel: Kámen Becke Moravia, s.r.o. - Hala 1 - B16

Jsme přímí dovozci přírodního kamene obklady,dlažby,mozaiky,zahradní architektura,břidlicová štěpka hnědošedá. Dovoz Čína,Indie,Itálie,Turecko. Báječní lidi báječný přístup.Ceny vždy přístupné pro klienta. U nás vždy dobře koupíte.


Dodávky a montáže kvalitních teras

Vystavovatel: Terasy EXPERT s.r.o. - Hala 1 - A21

Terasy EXPERT s.r.o. je realizační certifikovaná společnost zabývající se řadu let pouze a výhradně dodávkou a montáží teras z kvalitních a lety ověřených materiálů na klíč. Působíme po celé ČR a pracujeme zejména s materiály WPC - TREX, Twinson, Thermowood, Accoya Deck a samozřejmě Exotické a Středoevropské dřeviny. Přinášíme našim klientům další prostor pro lepší život.


TEEK - luxusní zahradní nábytek, slunečníky a terasy

Vystavovatel: TEEK - Zahradní nábytek, spoint distribution s.r.o. - Hala 1 - A16

TEEK nabízí luxusní designový zahradní a venkovní nábytek, luxusní i klasické slunečníky a kvalitní terasy značky Woodplastic včetně montáže. Dále také
související doplňkový sortiment jako speciální akrylové látky Sunbrella, venkovní světla 
nebo zakázkové šití venkovních sedáků a polštářů.

Na stánku TEEK najdete novinky a oblíbené kolekce zahradního nábytku z umělého ratanu, hliníku, teakového dřeva, nerezové oceli, venkovních textilií a dalších materiálů od světových i českých značek: Gloster, Royal Botania, Cane Line, Manutti, Fast, Stern, Persoon, Glatz, Schneider Schirme, FIAM, 
Sunbrella, Golden Care, Persoon, Poggesi, Solamagic, Solpuri, Tuuci, Todus a další. 
Více na www.teek.cz


„Pro ty, pro které je život dobrodružstvím“

Vystavovatel: LUSIEN - Hala 1 - F11

Společnost Lusien, s.r.o. se sídlem v Žilině s obchodním názvem TIUS má v nabídce vše, jak říká náš slogan „Pro ty, pro které je život dobrodružstvím“ . Prioritně se zaměřujeme na potřeby pro lukostřelce, lovce, sportovní střelce, bushcraftery a turisty, ale i pro ty, kteří chtějí zvýšit své šance na přežití v přírodě, ale i ve městě. Na veletrhu Vás rádi naučíme základy střelby z luku. Zdatní a odvážní se mohou zapojit do soutěže, kde si ověří svoji zručnost. Soutěž se zajímavými cenami bude v naší expozici probíhat po celou dobu konání veletrhu a to ve dvou věkových kategoriích - do 15ti let a nad 15 let.


Designové květináče

Vystavovatel: L E D O C O M, spol. s r.o. - Hala 1 - E18

Dopřejte své domácí flóře ideální podmínky pro růst i v chladných a zakaboněných měsících. Pořiďte jí designový květináč značky ONE, který má v sobě zabudované vlastní osvětlení. Vaše květena rychleji poroste a díky energetické úspornosti LED světla vás to nebude stát balík. Květináč můžete napájet přes adaptér přímo ze sítě nebo připojením do USB portu. Větru ani dešti pořád ještě poručit neumíme, ale s nedostatkem slunečního svitu si od dob Edisona poradíme jako nic. V současnosti už máme zdroje světla daleko efektivnější a ekonomičtější, než bývala klasická žárovka, ale její tvar je prostě ikonický, takže nám ho bude připomínat tento květináč – propojení estetického principu a funkčního pěstování rostlin v interiéru.


Vyzkoušejte i vy kouzlo exotického dřeva

Vystavovatel: DLH Hrdina spol. s r.o. - Hala 1 - D24

Společnost DLH Hrdina spol. s.r.o. je přímým dovozcem dřevařských výrobků z Indonésie , Brazilie, Jižní Ameriky, Kanady, Skandinávie a dalších zemí. Specializujeme se na dřevěné terasy a dřevoplastové terasy, dřevěné fasády, masivní dřevěné podlahy a vrstvené dřevěné podlahy, průmyslové mozaiky, spárovky a řezivo z exotických dřevin. V našem sortimentu se rovněž nacházejí vinylové a laminátové podlahy. Dále se naše firma zabývá realizacemi interiérů i exteriérů, montáží terasových desek, fasádních profilů a podlah. Nabízíme exotické dřeviny jako je Teak, Ipe, Merbau, Garapa, Akacie, Palisander, Afrormosia, Abachi, Amarente, Cedr červený, Doussié, Dub americký, Iroko, Jatoba, Javor americký, Meranti, Ořech americký, Padouk, Sipo, Třešeň americká, wenge a Zebrano. Po dobu veletrhu FOR GARDEN nabízíme akční cenu na terasová prkna Ipe, Merbau, Bangkirai a Garapu


Barbecue culture OUTDOORCHEF

Vystavovatel: Progrill, s.r.o. - Hala 1 - C02

Jaké je tajemství dokonalého požitku z grilování? Zjistěte všechno o barbecue culture OUTDOORCHEF a užívejte si grilování,vaření a pečení plné chutí. Plynové, uhelné i elektrické grily OUTDOORCHEF se vyznačují jedinečným systémem 100% zabraňujícím vzplanutí odkapávajících šťáv a poskytujícím dostatečný tepelný výkon pro špičkové grilování. Pokud milujete výborné jídlo a přitom je pro vás grilování zábava a odpočinek, rádi vás přivítáme na našem stánku a grily vám osobně představíme v akci i s ochutnávkou


Bezkouřový gril

Vystavovatel: WoSo trade s.r.o. - Hala 1 - D08

„LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste znepříjemňovali život svému okolí. V sezoně 2017 představíme několik novinek.“


Doplňkový sortiment pro malé i velké zahradníky

Vystavovatel: LUKA GARDEN s.r.o. - Hala 1 - A10

Společnost Luka Garden je pravidelným účastníkem veletrhu For Garden, již více než 5 let. Kromě široké nabídky pracovních rukavic a doplňkového zahradního sortimentu (nářadí, ohniště, holinky...) jsme letos mysleli zejména na všechny malé zahradníky a pomocníky. V rámci netradičního pojetí zahradního designu jsme rozšířili náš stánek o instalaci venkovních a vnitřních svítidel. Najdete u nás vše, co vám zpříjemní péči o zahradu.Těšíme se na Vaší návštěvu.


Trampolína Springfree - Chytrá zábava aktivních rodin

Vystavovatel: David Forgáč - Springfree - Hala 1 - E24

Víme, že se rodiče snaží najít cestu jak donutit své děti, aby trávily více času aktivitami venku. Springfree je jediná chytrá trampolína, která je digitálně interaktivní a podporuje bezpečnou venkovní zábavu.


Dodavatel kompletního sortimentu zahradní techniky

Vystavovatel: HECHT MOTORS s.r.o. - Hala 1 - E15

HECHT MOTORS s.r.o., je významný dodavatel kompletního sortimentu zahradní techniky, ručního nářadí a zahradního nábytku působícím na trhu již od roku 1994. Na veletrhu FOR GARDEN představí, nejen prověřené a spolehlivé produkty jakými jsou např. sekačky, provzdušňovače trávníku, kultivátory, vyžínače, křovinořezy, plotostřihy, které si již našly cestu do zahrad spokojených zákazníků, ale také nabídne novinky pro zahradní sezónu 2017. Přijďte si do haly H1 vyzkoušet tříkolové sekačky s dokonalou volností pohybu okolo překážek, nebo akumulátorové sety zahradní techniky i ručního nářadí s výhodou napájení z jednoho typu akumulátoru. Kompletní nabídku najdete v nabízeném tištěném katalogu, který je k dispozici zdarma, nebo na stránkách www.hecht.cz


Pergoly na terasy a zahrady

Vystavovatel: MARON CZ s.r.o. - Hala 1 - D14

Pohyblivá pergola na zahradě či na terase vytvoří spolehlivé a útulné zázemí, je místem pro relaxaci a odpočinek - ať už při grilování s přáteli nebo o samotě s dobrou knihou. Pergola má mnohostranné využití, poslouží nejen k zastřešení sezení, ale třeba i bazénu. Přidáním bočních rolet lze z pohyblivé pergoly vytvořit téměř zimní zahradu. Látka je nepromokavá, nehořlavá a odolná vůči UV záření. „Trendy“ jsou v současné době zejména hliníkové pergoly s pohyblivou, jednobarevnou střechou, ovládané elektricky nebo pomocí dálkového ovládání. Více na www.maron.cz


Hřiště na míru dle Vašich požadavků

Vystavovatel: Dřevoslav s.r.o. - Hala 1 - E08

Herní prvky z akátu vyrábíme nejenom ty nejčastěji žádané, ale i tematické vhodné pro určené místo. Díky spolupráci se zahradními architekty, Vám můžeme nabídnout kompletní péči od poradenství, projektu až po samotnou realizaci. Hravost, radost a zábava z práce a volného času nás baví! Rozšířený sortiment našich herních prvků nezná konce. Stále doplňujeme na www.drevoslav.cz Více možností Vám rádi sdělíme na stánku.


Dana Makrlíková známá z pořadu Polopatě představuje svou firmu na realizace zahrad na FOR GARDEN

Vystavovatel: Zahrady od Dany Leone gardens s.r.o. - Hala 1 - D26

Letos poprvé budete mít možnost vidět na veletrhu FOR GARDEN firmu na realizace zahrad ZAHRADY OD DANY... Architekta Ing Dana Makrlíková navrhuje a realizuje zahrady již několik let a úspěšně svoji firmu rozšiřuje. Firma nabízí kompletní realizaci na klíč od samotného návrhu, terénních úprav, vybudování zavlažovacího systému, teras a chodníčků až po výsadbu rostlin a finální výsev nebo položení travního koberce. V našem stánku se budete moci přijít poradit, jak to udělat, aby vaše zahrada byla splněný snem a kouzelném místě odpočinku


Patentovaný systém talířových kartáčů

Vystavovatel: Helper a partner s.r.o. - Hala 1 - D07

Firma HAAGA vznikla v roce 1970 v Německu,kde probíhá veškerá výroba dodnes. Patentovaný systém talířových kartáčů dokáže zametat vše na jakémkoliv pevném povrchu od jemného prachu,kamínků,nedopalků,listí až po šišky,odštěpky z palet,plechovky atd.


Konvik.cz

Vystavovatel: Adolf Titlbach - Hala 1 - D23

Náš rodinný e-shop udělá radost všem vášnivým zahradníkům s citem pro hezké věci. Specializujeme se na zahradní plechové doplňky. Naším nejoblíbenějším artiklem jsou pozinkované konve, které známe jako nezničitelné pomocnice ze zahrad našich rodičů a prarodičů. Tyto konve zůstaly stejně funkční jako kdysi a nově jsou k dostání v nádherných barvách s mosaznými doplňky. Doladit k nim můžete plechové květináče, koše, vědra, rendlíky a džbánky. Takže i kdyby na Vaší zahradě vyrostl jen plevel, nádherné barvy našich doplňků jí krásně rozzáří ;)


Kompletní zabezpečení oplocení

Vystavovatel: ROLUX žaluzie s.r.o. - Hala 1 - C15

Hliníkové bezúdržbové oplocení pro Váš dům, chatu či zahradu. Kompletní realizace od zaměření až po samotnou montáž.


Specialisté na venkovní a zahradní osvětlení! V naší široké nabídce najdete kvalitní venkovní svítidla pro soukromé zahrady i veřejné prostory.

Vystavovatel: Václav Holas - LED ZAHRADA - Hala 1 - B04

Na veletrhu vám představíme novinku SUNLiTE k osvětlení interiérových rostlin a osvětlení vertikálních zahrad. Všem milovníkům zahrad a bydlení nabízíme jednoduchý cenově dostupný systém k dekorativnímu osvětlení zahrad a jezírek, který si zvládnete nainstalovat i svépomocí. Vychutnávejte si hru světel a stínů ve vaší zahradě po celý rok. Pro obchodníky máme připravené ukázky prodejních prezentací zahradních svítidel. Přijďte do našeho stánku načerpat inspiraci a seznámit se s novinkami ze světa venkovního a zahradního osvětlení!


Zahradní krby od společnosti Norman spol. s r.o.

Vystavovatel: NORMAN spol. s r.o. - Hala 1 - D13

Úzká specializace na výrobu zahradních krbů a více než dvacetileté zkušenosti umožnily společnosti Norman vyvinout široký sortiment zahradních krbů, které díky své vynikající odolnosti proti žáru umožňují nejen grilování na dřevěném uhlí, ale i posezení u plápolajícího ohně.Zárukou dlouhé životnosti je i dokonalá odolnost proti povětrnostním vlivům.


Stavění z vrbového proutí

Vystavovatel: Jiří Rech - VRBICKY.NET - Hala 1 - F01

Vstupte do fascinujícího světa vrb a vrbové architektury! Žádná jiná zdejší rostlina není tak silná v růstu a nedá se tak lehce rozmnožit odnožemi. Vrbová větévka, zasazená na slunečném a vlhkém místě, zakoření a roste dál a rozvíjí se do keřů a stromů. Tak se dají z vrbových prutů vytvořit živoucí stavby, jejichž nápaditost nezná mezí. Z vrby se dají vytvořit krásné altánky, teepee, iglú. Tunely pro děti i dospělé. Oplocení celých zahrad i různé dekorativní prvky.


Morso Living - venkovní kuchyně

Vystavovatel: Jaroslava Kraibichová, B - M - K - Hala 1 - V03

Otevřený oheň, originální vaření, relaxace... Přesvědčte se sami, jak snadná může být příprava chutného jídla na zahradě nebo na terase. Přijďte se podívat a ochutnat, co dobrého připravíme. Najdete nás na venkovní ploše před vstupní halou I.


Dekorativní přírodní kameny a dlažba

Vystavovatel: PIEDRA UNO a.s. - Hala 1 - A12

Firma PIEDRA UNO a.s. na letošním veletrhu představí široký výběr okrasných dekorativních přírodních kamenů v mnoha podobách a velikostech. Samozřejmě nemůže na stánku chybět kamenný a mramorový koberec PIEDRA s největší nabídkou barev a struktur na našem trhu. Představena také bude novinka plovoucí dlažba PIEDRA, což je unikátní sytém dlažby, která se k povrchu nelepí, PIEDRA je držitelem patentu pro tento systém.


Terasové zástěny

Vystavovatel: terrasystems czech s.r.o. - Hala 1 - B01

Zástupce německého výrobce terasového systému biwood® z inovativního materiálu BPC představí na výstavě FOR GARDEN nové produkty. Jedná se především o BPC zástěnu, která zajistí Vaše soukromí na terase a ochrání Vás před větrem. Dále unikátní fasádní systém také z materiálu BPC a v neposlední řadě nový terasový profil UltraShield. Tento BPC profil je potažený vrstvou tvrzeného materiálu z umělé hmoty, která zajistí dokonalou ochranu Vaší terasy před poškrábáním a povětrnostními vlivy.


Jedinečný systém Guttagliss

Vystavovatel: Gutta ČR - Praha spol. s r.o. - Hala 1 - B13

„Prosvětlete si svůj domov systémem Guttagliss. Postavte si pergolu Gutta. Vybudujte si skleník Gardentec. Odvětrejte vlhkost a radon ze základů systémem Guttadrytek. Zpevněte si parkovací stání zatravňovacími tvárnicemi Guttagarden.“


Robotická sekačka Tango ES II

Vystavovatel: STROM PRAHA a.s. - Hala 1 - E16

Robotická sekačka Tango ES II nyní přijíždí ve druhé vylepšené generaci. Při svém pohybu sama rozpozná okraje plochy a vyseče je ladným obloukem. Pozná, kdy potřebuje další energii, a sama se zajede dobít. Je jí jedno, zda seče ve dne nebo v noci a proti nenechavcům je chráněna PIN kódem. Nevadí jí slunce ani deštivé počasí, všechny součásti jsou dokonale utěsněny a chráněny. Odolný nůž z popouštěné kvalitní oceli seče rovně, čistě a vydrží nabroušený po celou sezónu. S volitelnou svahovou sadou se Tango ES II vyšplhá do kopce se sklonem 36°.


Směsi semen pro květinové louky v sídlech, květinové cibule pro oživení zelených ploch a květinový mobiliář

Vystavovatel: FLORAVIL, s.r.o. - Hala 1 - A01

Společnost Floravil s.r.o. se zabývá především prodejem závěsného i pozemního květinového mobiliáře pro exteriéry a interiéry. Poslední dobou se soustředíme na rozvíjení květinových nádob na míru podle přání zákazníka, ať už se jedná o hloubku, výšku, šířku, či tvar. Mimo tento i ostatní sortiment dodáváme osivo pro květinové louky letničkové i víceleté. Nejen že jsou velmi estetické, ale poskytují i bohatý zdroj potravy pro užitečný hmyz. Od loňské sezony nově nabízíme také cibuloviny přímo od holandské šlechtitelské firmy VERVER EXPORT a to jak pro podzimní ruční i strojové sázení-které zajistíme, tak i pro letní nebo trvalkové záhony. Informace o veškerém sortimentu rádi poskytneme na stánku, telefonicky či na našich stránkách – www.floravil.cz .


Specialista na pletiva a oplocení

Vystavovatel: Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o. - Hala 1 - D02

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení v celé ČR. Poradíme, jak zvolit pro váš plot nejlepší řešení. Pomůžeme vám s realizací a dovezeme zboží po celé ČR. Navštivte nás na některé z našich pěti poboček nebo nakupte přímo na našem e-shopu www.pletivadobry.cz. Těšíme se na Vás na veletrhu For Garden 2017!


Projekce, realizace a údržba zeleně

Vystavovatel: Sesečeme posečeme, Dominik Suchý - Údržba zeleně - Hala 1 - C24

Naše firma nabízí kompletní zahradnický servis od projekce po realizaci zahrady / veřejné zeleně a následný servis. Používáme nové a moderní technologie a stroje obsluhované profesionálními a vyškolenými pracovníky. Spolehlivost a kvalitní služby jsou naší zárukou. Hlavní obory činnosti jsou: projekce a realizace zeleně, údržba zeleně, kácení stromů, terénní a výkopové práce, odvoz odpadů.


Značkový zahradní nábytek, slunečníky a podušky

Vystavovatel: DOPPLER CZ spol. s r.o. - Hala 1 - D11

Český výrobce podušek na zahradní nábytek, slunečníků, zahradního nábytku a deštníků pro privátní, gastro a reklamní účely. Historie značky Doppler sahá až do roku 1947. V našem závodě vyrábíme též podušky v atypických rozměrech dle přání zákazníka. Navštivte naši expozici na výstavě FOR GARDEN nebo naši specializovanou prodejnu v Trhových Svinech. Více na www.doppler.cz.


Zahradní traktory a sekačky z PROSTĚJOVA!

Vystavovatel: WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. - Hala 1 - D16

Kdo by nechtěl mít krásně posečený trávník nebo uklizené venkovní prostranství bez zbytečné námahy? Zahradní traktory českého výrobce Wisconsin Engineering to hravě zvládnou! Zajistí svým uživatelům dokonale posečený trávník, bezezbytku posbírané listí i úklid sněhu. Z naší nabídky si vybere každý, od majitelů soukromých zahrad po správce velkých areálů, technické služby a obecní samosprávy. Kompletní nabídku najdete stránkách www.wisconsineng.cz


Zahradní nábytek a dětské hřiště

Vystavovatel: Vladimír Udržal - Hala 1 - C18

Naše firma AV truhlářství se zabývá výrobou zahradního nábytku, zahradních houpaček a dětských hřišť. Nabízíme zahradní nábytek pro soukromé i profesionální využití. Tento nábytek je vhodný jak do exteriéru, tak interiéru, např. zahradní sedací soupravy lze použít v restauracích, penzionech, školách atd. Hodí se i jako doplněk do kuchyní selského stylu. Zahradní nábytek je vyroben z dřevěných fošen, u kterých zachováváme jejich přirozený tvar, tím je každý náš výrobek originál. Přirozený tvar dřeva zachováváme i u našich dalších zahradních výrobků např. u houpaček, dětských hřišť apod. Naši zákazníci ocení i to, že náš zahradní nábytek je odolný povětrnostním vlivům.


Firma WPC – Woodplastic, český výrobce terasových prken, obkladů a plotovek z materiálu WPC bude v březnu opět vystavovat na veletrhu For Garden.

Vystavovatel: WPC - WOODPLASTIC a.s. - Hala 1 - C17

Účastníkům veletrhu chceme na veletrhu představit všechny výhody materiálu woodplastic-composite; jeho dlouholetou životnost, velkou odolnost či bezúdržbovost. Na veletrhu BAU budeme prezentovat náš tradiční sortiment; terasová prkna s profily Premium a Max, povrchy Star, Forest a Style, v mnoha barevných odstínech, s žíháním či bez. Novinkou pro rok 2017 bude profil TOP, jehož spáry se důmyslně překrývají. Navíc představíme nový design povrchu prken RUSTIC, který imituje drásané dřevo starých rustikálních podlah.


Zahradní architektura a design

Vystavovatel: Atelier Green & White, Ing. Jiří Baroch - projektování zeleně - Hala 1 - C24

Naše zahradní architektura přináší čisté řešení v každém detailu. Projektujeme rodinné zahrady, zimní zahrady, zeleň v interiéru, sadové úpravy firemních areálů i veřejnou zeleň. Projekty od nás v sobě spojují kvalitní práci, individuální řešení, reflektující vaši představu o zahradním prostoru, a respekt k okolí pozemku a dané lokalitě. V případě zájmu zajistíme také realizaci a následnou údržbu projektované zahrady. Vaše představa se tak stane skutečností.


Aquasloupky jsou vyráběny z ručně mačkaných glazurovaných kachlí

Vystavovatel: AMITY International spol. s r.o. - Hala 1 - C09

Každý kus zajistí originalitu a nenapodobitelnost ve vaší zahradě. Údržba je snadná a díky patině je sloupek rok od roku krásnější. Můžete si vybrat se široké palety barev, kohoutů a velikosti. K Aquasloupkům si pořiďte také bratříčky – Půlsloupek a Světelný sloupek, vaše zahrada tak bude sjednocena jedinečnými solitéry.


Venkovní terasy pro dokonalou pohodu

Vystavovatel: PROFI-TERASY - Hala 1 - A03

Specializace na tradiční materiály a tradiční výroby pro řešení venkovních prostorů může být pro zákazníka prvním krokem k důvěře o spolehlivosti nabídky. Výroby s dlouholetou tradicí a prodávající reference jsou atributy úspěchu společnosti PROFI – TERASY, která dodává kompletní řešení pro terasy, ploty a fasády s minimální údržbou a designová řešení pochozích ploch pro interiér a exteriér. Jako výhradní distributor dodávají PROFI – TERASY materiály WPC Silvadec a BambooGard do České republiky a na Slovensko. Vedle WPC materiálů nabízí i dřevěné terasové materiály v nejvyšší kvalitě od vybraných dodavatelů a novinkou pro sezonu 2017 jsou kamenné koberce RAVELLO®. Opět prvotřídní kvality osvědčeného německého výrobce. V čem jsou kamenné koberce RAVELLO® unikátní? Navštivte stánek 1 – A03 pro více in formací.


Profesionální automatické zavlažovací systémy, osvětlení zahrad a stroje pro údržbu a regeneraci trávníků

Vystavovatel: ITTEC, s.r.o. - Hala 1 - C16

Firma ITTEC, s.r.o. dodává profesionální automatické zavlažovací systémy, osvětlení zahrad a stroje pro údržbu a regeneraci trávníků již více než 20 let. Tým zkušených odborníků, působících v oboru od prvních instalací automatických zavlažovacích systémů z počátků devadesátých let, je pro Vás připraven navrhnout nejlepší možné řešení pro jakékoliv aplikace. Součástí poskytovaných služeb je samozřejmě komplexní poradenská činnost a projektování moderních zavlažovacích systémů. Rain Bird je hlavní značkou profesionálních automatických zavlažovacích systémů po celou dobu existence firmy. V průběhu let se postupně rozšiřovalo portfolio o výběr nejlepších výrobků firem K Rain, Weathermatic, Solem. Hlavní letošní novinkou je inteligentní ovládání zavlažovacích systémů značky Hydrawise, které šetří spotřebu vody inteligentní úpravou zavlažovacích programů dle místních klimatických podmínek pomocí sítě veřejných i soukromých meteostanic. Samozřejmostí ovládací jednotky Hydrawise je možnost ovládání pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače kdykoliv a z jakéhokoliv místa na světě. Převratnou novinkou je i možnost propojení jednotky s inteligentním ovládáním domácnosti. Firma je rovněž dodavatelem kvalitního 12V LED zahradního osvětlení značky in-lite. Tato nizozemská značka je charakteristická inovativním konceptem osvětlení a vysokou kvalitou úsporných světelných LED zdrojů s použitím nejkvalitnějších materiálů. Firma ITTEC, s.r.o. dodává kromě kvalitních vřetenových sekaček značky Allett, také profesionální stroje značek Jacobsen, Ransomes, Shibaura a Kioti pro údržbu a regeneraci trávníků na golfových a sportovní hřištích, ale i na soukromých zahradách. K dispozici zákazníkům jsou servisní střediska a půjčovny strojů v Modleticích, Havířově a Plasích u Plzně.


Dlažba s originalitou a jedinečností

Vystavovatel: GODELMANN CZ, s.r.o. - Hala 1 - A15

Firma GODELMANN CZ, s. r.o. je německá rodinná firma s více než 70-ti letou tradicí. Je jedničkou na trhu v luxusních produktech, jejichž předností je jak design, tak i kvalita, inovativnost a široký sortiment. Výhodou nabízených produktů je stálobarevnost povrchů, trvalá ochrana proti žvýkačkám ( „DUROSAVE“), červenému vínu, mastnotám a hořčici, kombinovatelnost zdi, dlažby, dlaždic, schodů a palisád, vsakování nejen dešťových vod. Předností je i jedinečnost a originalita. Firma dodává velkoformátové dlaždice až 100x100x5cm.


Zahradní nábytek

Vystavovatel: DEOKORK s.r.o. - Hala 1 - F08

Prezentace novinek zahradního nábytku z umělého ratanu, exotických dřevin a kovu, se zaměření nejen pro osobní účely, ale i gastro zařízení.


Zahradní systém WoodBlocX: vyvýšené záhony a další zahradní stavby.

Vystavovatel: WoodBlocX CZ - McBerg s.r.o. - Hala 1 - A02

Ideální oblasti uplatnění jsou zahrady, balkony, veřejné parky a prostory. Z masivních dvakrát tlakově mořených dřevěných bloků spojených hmoždinkami si můžete postavit vyvýšené záhony, truhlíky, opěrné zídky, obrubníky, posezení, vyvýšená jezírka či podezdívky. Poslední řada dřevěných bloků je ukončena dřevěným profilem, který vaše dílo elegantně ukončí. Trvanlivost staveb je 20 let.


Naše společnost CRYSTAL-B s.r.o. se presentuje na veletrhu FOR GARDEN 2017

Vystavovatel: CRYSTAL B s.r.o. - Hala 1 - E20

expozicí zahradního nábytku - zahradní dřevěný altán a masivní dřevěné sedací soupravy- lavice,stoly,křesla doplněné o vkusné a praktické zahradní dekorace www.sklo-porcelan-svicky.cz


„Skutečnou krásu tvoří poslední detail“

Vystavovatel: Ondřej Homolka (Ateliér AfrickéSochy.cz) - Hala 1 - E10

Sochy, které mohou učinit Vaši zahradu skutečně jedinečnou, vytesali umělci pod žhavým africkým sluncem v sochařské komunitě Tengenenge v Zimbabwe. Sochy jsou vytesány z kamene – hadce. Tmavě lesklý povrch soch je výsledkem pečlivého broušení a konečného ošetření voskem.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Brno získá scházející pozemky pro stavbu hokejové haly pro Kometu Botanicus si oblíbil světlovody Lightway Jak zastřešit zahradu? Použijte zahradní stan RÁDCE 2017 – stavební příručka nejen pro stavební veřejnost Nový design dveří splývá se stěnou Jak vyhodnotit přínosy a návratnost zateplení domu - vnitřní výnosové procento
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR GARDEN 2016

Facebook