FOR GARDEN 2017 FOR GARDEN 2017
Soutěž
Zahrada v zimě

Organizátor


ABF, a.s.

Najdete na veletrhu - FOR GARDEN 2017

Zobrazit jen exponáty přihlášené do soutěže

Dětské hřiště ANIA - novinka pro zahradní sezónu 2017 v kategorii dětský zahradní program!

Vystavovatel: ASKO a.s. - Hala 1 - B08

Pro zahradní sezónu 2017 připravujeme širokou škálu nabídky dřevěného zahradního nábytku z exotických dřevin jako je akácie, meranti, durian, eukalyptus a teak a spoustu novinek z dětského programu a zahradních doplňků. Můžete se také těšit na nabídku terasových prken a fasádních profilů, které jsou nedílnou součástí Vaší zahrady. Představíme Vám nové produkty z oblasti dětských komponentů pro zahradní hřiště a zahradní domečky pro děti určené do nekomerčních prostor (skluzavky, houpačky a doplňující prvky jako je např. dopisní schránka, houpací žebřík, lezecí horolezecké kameny apod.) a pro milovníky zahrady nezbytné dřevěné doplňky ze smrku a borovice (pracovní stolky, květináče, truhlíky, bedýnky apod.).


Zahradní nábytek a dětské hřiště

Vystavovatel: Vladimír Udržal - Hala 1 - C18

Naše firma AV truhlářství se zabývá výrobou zahradního nábytku, zahradních houpaček a dětských hřišť. Nabízíme zahradní nábytek pro soukromé i profesionální využití. Tento nábytek je vhodný jak do exteriéru, tak interiéru, např. zahradní sedací soupravy lze použít v restauracích, penzionech, školách atd. Hodí se i jako doplněk do kuchyní selského stylu. Zahradní nábytek je vyroben z dřevěných fošen, u kterých zachováváme jejich přirozený tvar, tím je každý náš výrobek originál. Přirozený tvar dřeva zachováváme i u našich dalších zahradních výrobků např. u houpaček, dětských hřišť apod. Naši zákazníci ocení i to, že náš zahradní nábytek je odolný povětrnostním vlivům.


Bezkouřový gril

Vystavovatel: WoSo trade s.r.o. - Hala 1 - D08

„LotusGrill je revoluční bezkouřový gril na dřevěné uhlí. Je vhodný pro použití v přírodě i v interiéru. Díky jeho unikátní konstrukci a sympatickým rozměrům můžete grilovat doma na balkóně, na terase, na chalupě, v kempu, v parku, na lodi nebo na rybách aniž byste znepříjemňovali život svému okolí. V sezoně 2017 představíme několik novinek.“


Přírodní kámen do vaší zahrady

Vystavovatel: Kámen Becke Moravia, s.r.o. - Hala 1 - B16

Jsme přímí dovozci přírodního kamene obklady,dlažby,mozaiky,zahradní architektura,břidlicová štěpka hnědošedá. Dovoz Čína,Indie,Itálie,Turecko. Báječní lidi báječný přístup.Ceny vždy přístupné pro klienta. U nás vždy dobře koupíte.


Konvik.cz

Vystavovatel: Adolf Titlbach - Hala 1 - D23

Náš rodinný e-shop udělá radost všem vášnivým zahradníkům s citem pro hezké věci. Specializujeme se na zahradní plechové doplňky. Naším nejoblíbenějším artiklem jsou pozinkované konve, které známe jako nezničitelné pomocnice ze zahrad našich rodičů a prarodičů. Tyto konve zůstaly stejně funkční jako kdysi a nově jsou k dostání v nádherných barvách s mosaznými doplňky. Doladit k nim můžete plechové květináče, koše, vědra, rendlíky a džbánky. Takže i kdyby na Vaší zahradě vyrostl jen plevel, nádherné barvy našich doplňků jí krásně rozzáří ;)


Designové květináče

Vystavovatel: L E D O C O M, spol. s r.o. - Hala 1 - E18

Dopřejte své domácí flóře ideální podmínky pro růst i v chladných a zakaboněných měsících. Pořiďte jí designový květináč značky ONE, který má v sobě zabudované vlastní osvětlení. Vaše květena rychleji poroste a díky energetické úspornosti LED světla vás to nebude stát balík. Květináč můžete napájet přes adaptér přímo ze sítě nebo připojením do USB portu. Větru ani dešti pořád ještě poručit neumíme, ale s nedostatkem slunečního svitu si od dob Edisona poradíme jako nic. V současnosti už máme zdroje světla daleko efektivnější a ekonomičtější, než bývala klasická žárovka, ale její tvar je prostě ikonický, takže nám ho bude připomínat tento květináč – propojení estetického principu a funkčního pěstování rostlin v interiéru.


Robotická sekačka Tango ES II

Vystavovatel: STROM PRAHA a.s. - Hala 1 - E16

Robotická sekačka Tango ES II nyní přijíždí ve druhé vylepšené generaci. Při svém pohybu sama rozpozná okraje plochy a vyseče je ladným obloukem. Pozná, kdy potřebuje další energii, a sama se zajede dobít. Je jí jedno, zda seče ve dne nebo v noci a proti nenechavcům je chráněna PIN kódem. Nevadí jí slunce ani deštivé počasí, všechny součásti jsou dokonale utěsněny a chráněny. Odolný nůž z popouštěné kvalitní oceli seče rovně, čistě a vydrží nabroušený po celou sezónu. S volitelnou svahovou sadou se Tango ES II vyšplhá do kopce se sklonem 36°.


Terasové zástěny

Vystavovatel: terrasystems czech s.r.o. - Hala 1 - B01

Zástupce německého výrobce terasového systému biwood® z inovativního materiálu BPC představí na výstavě FOR GARDEN nové produkty. Jedná se především o BPC zástěnu, která zajistí Vaše soukromí na terase a ochrání Vás před větrem. Dále unikátní fasádní systém také z materiálu BPC a v neposlední řadě nový terasový profil UltraShield. Tento BPC profil je potažený vrstvou tvrzeného materiálu z umělé hmoty, která zajistí dokonalou ochranu Vaší terasy před poškrábáním a povětrnostními vlivy.


Dlažba s originalitou a jedinečností

Vystavovatel: GODELMANN CZ, s.r.o. - Hala 1 - A15

Firma GODELMANN CZ, s. r.o. je německá rodinná firma s více než 70-ti letou tradicí. Je jedničkou na trhu v luxusních produktech, jejichž předností je jak design, tak i kvalita, inovativnost a široký sortiment. Výhodou nabízených produktů je stálobarevnost povrchů, trvalá ochrana proti žvýkačkám ( „DUROSAVE“), červenému vínu, mastnotám a hořčici, kombinovatelnost zdi, dlažby, dlaždic, schodů a palisád, vsakování nejen dešťových vod. Předností je i jedinečnost a originalita. Firma dodává velkoformátové dlaždice až 100x100x5cm.


Specialisté na venkovní a zahradní osvětlení! V naší široké nabídce najdete kvalitní venkovní svítidla pro soukromé zahrady i veřejné prostory.

Vystavovatel: Václav Holas - LED ZAHRADA - Hala 1 - B04

Na veletrhu vám představíme novinku SUNLiTE k osvětlení interiérových rostlin a osvětlení vertikálních zahrad. Všem milovníkům zahrad a bydlení nabízíme jednoduchý cenově dostupný systém k dekorativnímu osvětlení zahrad a jezírek, který si zvládnete nainstalovat i svépomocí. Vychutnávejte si hru světel a stínů ve vaší zahradě po celý rok. Pro obchodníky máme připravené ukázky prodejních prezentací zahradních svítidel. Přijďte do našeho stánku načerpat inspiraci a seznámit se s novinkami ze světa venkovního a zahradního osvětlení!


Doplňkový sortiment pro malé i velké zahradníky

Vystavovatel: LUKA GARDEN s.r.o. - Hala 1 - A10

Společnost Luka Garden je pravidelným účastníkem veletrhu For Garden, již více než 5 let. Kromě široké nabídky pracovních rukavic a doplňkového zahradního sortimentu (nářadí, ohniště, holinky...) jsme letos mysleli zejména na všechny malé zahradníky a pomocníky. V rámci netradičního pojetí zahradního designu jsme rozšířili náš stánek o instalaci venkovních a vnitřních svítidel. Najdete u nás vše, co vám zpříjemní péči o zahradu.Těšíme se na Vaší návštěvu.


Zahradní traktory a sekačky z PROSTĚJOVA!

Vystavovatel: WISCONSIN ENGINEERING CZ s.r.o. - Hala 1 - D16

Kdo by nechtěl mít krásně posečený trávník nebo uklizené venkovní prostranství bez zbytečné námahy? Zahradní traktory českého výrobce Wisconsin Engineering to hravě zvládnou! Zajistí svým uživatelům dokonale posečený trávník, bezezbytku posbírané listí i úklid sněhu. Z naší nabídky si vybere každý, od majitelů soukromých zahrad po správce velkých areálů, technické služby a obecní samosprávy. Kompletní nabídku najdete stránkách www.wisconsineng.cz


Zahradní architektura a design

Vystavovatel: Atelier Green & White, Ing. Jiří Baroch - projektování zeleně - Hala 1 - C24

Naše zahradní architektura přináší čisté řešení v každém detailu. Projektujeme rodinné zahrady, zimní zahrady, zeleň v interiéru, sadové úpravy firemních areálů i veřejnou zeleň. Projekty od nás v sobě spojují kvalitní práci, individuální řešení, reflektující vaši představu o zahradním prostoru, a respekt k okolí pozemku a dané lokalitě. V případě zájmu zajistíme také realizaci a následnou údržbu projektované zahrady. Vaše představa se tak stane skutečností.


Morso Living - venkovní kuchyně

Vystavovatel: Jaroslava Kraibichová, B - M - K - Hala 1 - V03

Otevřený oheň, originální vaření, relaxace... Přesvědčte se sami, jak snadná může být příprava chutného jídla na zahradě nebo na terase. Přijďte se podívat a ochutnat, co dobrého připravíme. Najdete nás na venkovní ploše před vstupní halou I.


Firma WPC – Woodplastic, český výrobce terasových prken, obkladů a plotovek z materiálu WPC bude v březnu opět vystavovat na veletrhu For Garden.

Vystavovatel: WPC - WOODPLASTIC a.s. - Hala 1 - C17

Účastníkům veletrhu chceme na veletrhu představit všechny výhody materiálu woodplastic-composite; jeho dlouholetou životnost, velkou odolnost či bezúdržbovost. Na veletrhu BAU budeme prezentovat náš tradiční sortiment; terasová prkna s profily Premium a Max, povrchy Star, Forest a Style, v mnoha barevných odstínech, s žíháním či bez. Novinkou pro rok 2017 bude profil TOP, jehož spáry se důmyslně překrývají. Navíc představíme nový design povrchu prken RUSTIC, který imituje drásané dřevo starých rustikálních podlah.


Specialista na pletiva a oplocení

Vystavovatel: Pletiva Dobrý a Urbánek s.r.o. - Hala 1 - D02

Nabízíme nejširší sortiment klasických, svařovaných, chovatelských a lesnických pletiv a jiných typů oplocení v celé ČR. Poradíme, jak zvolit pro váš plot nejlepší řešení. Pomůžeme vám s realizací a dovezeme zboží po celé ČR. Navštivte nás na některé z našich pěti poboček nebo nakupte přímo na našem e-shopu www.pletivadobry.cz. Těšíme se na Vás na veletrhu For Garden 2017!


Zahradní systém WoodBlocX: vyvýšené záhony a další zahradní stavby.

Vystavovatel: WoodBlocX CZ - McBerg s.r.o. - Hala 1 - A02

Ideální oblasti uplatnění jsou zahrady, balkony, veřejné parky a prostory. Z masivních dvakrát tlakově mořených dřevěných bloků spojených hmoždinkami si můžete postavit vyvýšené záhony, truhlíky, opěrné zídky, obrubníky, posezení, vyvýšená jezírka či podezdívky. Poslední řada dřevěných bloků je ukončena dřevěným profilem, který vaše dílo elegantně ukončí. Trvanlivost staveb je 20 let.


Hřiště na míru dle Vašich požadavků

Vystavovatel: Dřevoslav s.r.o. - Hala 1 - E08

Herní prvky z akátu vyrábíme nejenom ty nejčastěji žádané, ale i tematické vhodné pro určené místo. Díky spolupráci se zahradními architekty, Vám můžeme nabídnout kompletní péči od poradenství, projektu až po samotnou realizaci. Hravost, radost a zábava z práce a volného času nás baví! Rozšířený sortiment našich herních prvků nezná konce. Stále doplňujeme na www.drevoslav.cz Více možností Vám rádi sdělíme na stánku.


Značkový zahradní nábytek, slunečníky a podušky

Vystavovatel: DOPPLER CZ spol. s r.o. - Hala 1 - D11

Český výrobce podušek na zahradní nábytek, slunečníků, zahradního nábytku a deštníků pro privátní, gastro a reklamní účely. Historie značky Doppler sahá až do roku 1947. V našem závodě vyrábíme též podušky v atypických rozměrech dle přání zákazníka. Navštivte naši expozici na výstavě FOR GARDEN nebo naši specializovanou prodejnu v Trhových Svinech. Více na www.doppler.cz.


Barbecue culture OUTDOORCHEF

Vystavovatel: Progrill, s.r.o. - Hala 1 - C02

Jaké je tajemství dokonalého požitku z grilování? Zjistěte všechno o barbecue culture OUTDOORCHEF a užívejte si grilování,vaření a pečení plné chutí. Plynové, uhelné i elektrické grily OUTDOORCHEF se vyznačují jedinečným systémem 100% zabraňujícím vzplanutí odkapávajících šťáv a poskytujícím dostatečný tepelný výkon pro špičkové grilování. Pokud milujete výborné jídlo a přitom je pro vás grilování zábava a odpočinek, rádi vás přivítáme na našem stánku a grily vám osobně představíme v akci i s ochutnávkou


Prostředky pro výživu a péči o rostliny

Vystavovatel: AGRO CS a.s. - Hala 1 - D27

Společnost AGRO CS a.s. Česká Skalice je vedle svých dalších aktivit významným výrobcem, distributorem a prodejcem substrátů, tekutých, minerálních, organominerálních a dlouhodobě působících hnojiv, travních osiv, trávníkových koberců, pesticidů, drobné techniky a dalších prostředků pro výživu a péči o rostliny. Patří nám významné pozice na spotřebitelských trzích v České republice, na Slovensku, v Polsku a Maďarsku. • Na veletrhu představíme řadu dlouhodobě působících hnojiv Garden Boom a také Trávníkové koberce z vlastní produkce. Naše trávníková školka je největší v České republice – rozkládá se na 35 ha. V současné době nabízíme špičkové trávníkové koberce, kdy použitá travní směs odpovídá klimatickým podmínkám v ČR. Trávníkové koberce Park mají velmi dobré využití u novostaveb, v předzahrádkách rodinných domů a ve veřejných parcích.


Profesionální automatické zavlažovací systémy, osvětlení zahrad a stroje pro údržbu a regeneraci trávníků

Vystavovatel: ITTEC, s.r.o. - Hala 1 - C16

Firma ITTEC, s.r.o. dodává profesionální automatické zavlažovací systémy, osvětlení zahrad a stroje pro údržbu a regeneraci trávníků již více než 20 let. Tým zkušených odborníků, působících v oboru od prvních instalací automatických zavlažovacích systémů z počátků devadesátých let, je pro Vás připraven navrhnout nejlepší možné řešení pro jakékoliv aplikace. Součástí poskytovaných služeb je samozřejmě komplexní poradenská činnost a projektování moderních zavlažovacích systémů. Rain Bird je hlavní značkou profesionálních automatických zavlažovacích systémů po celou dobu existence firmy. V průběhu let se postupně rozšiřovalo portfolio o výběr nejlepších výrobků firem K Rain, Weathermatic, Solem. Hlavní letošní novinkou je inteligentní ovládání zavlažovacích systémů značky Hydrawise, které šetří spotřebu vody inteligentní úpravou zavlažovacích programů dle místních klimatických podmínek pomocí sítě veřejných i soukromých meteostanic. Samozřejmostí ovládací jednotky Hydrawise je možnost ovládání pomocí chytrého telefonu, tabletu nebo počítače kdykoliv a z jakéhokoliv místa na světě. Převratnou novinkou je i možnost propojení jednotky s inteligentním ovládáním domácnosti. Firma je rovněž dodavatelem kvalitního 12V LED zahradního osvětlení značky in-lite. Tato nizozemská značka je charakteristická inovativním konceptem osvětlení a vysokou kvalitou úsporných světelných LED zdrojů s použitím nejkvalitnějších materiálů. Firma ITTEC, s.r.o. dodává kromě kvalitních vřetenových sekaček značky Allett, také profesionální stroje značek Jacobsen, Ransomes, Shibaura a Kioti pro údržbu a regeneraci trávníků na golfových a sportovní hřištích, ale i na soukromých zahradách. K dispozici zákazníkům jsou servisní střediska a půjčovny strojů v Modleticích, Havířově a Plasích u Plzně.


Projekce, realizace a údržba zeleně

Vystavovatel: Sesečeme posečeme, Dominik Suchý - Údržba zeleně - Hala 1 - C24

Naše firma nabízí kompletní zahradnický servis od projekce po realizaci zahrady / veřejné zeleně a následný servis. Používáme nové a moderní technologie a stroje obsluhované profesionálními a vyškolenými pracovníky. Spolehlivost a kvalitní služby jsou naší zárukou. Hlavní obory činnosti jsou: projekce a realizace zeleně, údržba zeleně, kácení stromů, terénní a výkopové práce, odvoz odpadů.


Dana Makrlíková známá z pořadu Polopatě představuje svou firmu na realizace zahrad na FOR GARDEN

Vystavovatel: Zahrady od Dany Leone gardens s.r.o. - Hala 1 - D26

Letos poprvé budete mít možnost vidět na veletrhu FOR GARDEN firmu na realizace zahrad ZAHRADY OD DANY... Architekta Ing Dana Makrlíková navrhuje a realizuje zahrady již několik let a úspěšně svoji firmu rozšiřuje. Firma nabízí kompletní realizaci na klíč od samotného návrhu, terénních úprav, vybudování zavlažovacího systému, teras a chodníčků až po výsadbu rostlin a finální výsev nebo položení travního koberce. V našem stánku se budete moci přijít poradit, jak to udělat, aby vaše zahrada byla splněný snem a kouzelném místě odpočinku


Stavění z vrbového proutí

Vystavovatel: Jiří Rech - VRBICKY.NET - Hala 1 - F01

Vstupte do fascinujícího světa vrb a vrbové architektury! Žádná jiná zdejší rostlina není tak silná v růstu a nedá se tak lehce rozmnožit odnožemi. Vrbová větévka, zasazená na slunečném a vlhkém místě, zakoření a roste dál a rozvíjí se do keřů a stromů. Tak se dají z vrbových prutů vytvořit živoucí stavby, jejichž nápaditost nezná mezí. Z vrby se dají vytvořit krásné altánky, teepee, iglú. Tunely pro děti i dospělé. Oplocení celých zahrad i různé dekorativní prvky.


Jedinečný systém Guttagliss

Vystavovatel: Gutta ČR - Praha spol.s r.o. - Hala 1 - B13

„Prosvětlete si svůj domov systémem Guttagliss. Postavte si pergolu Gutta. Vybudujte si skleník Gardentec. Odvětrejte vlhkost a radon ze základů systémem Guttadrytek. Zpevněte si parkovací stání zatravňovacími tvárnicemi Guttagarden.“


Patentovaná ochrana zahrady, keřů a stromů

Vystavovatel: Vladimír Avuk - AVBAL - Hala 1 - C10

Společnost TreeGuard vyrábí a distribuuje revoluční a námi patentovanou ochranu stromů, keřů, zahradního nábytku a jiných předmětů. Produkty TreeGuard poskytují komfortní a bezúdržbovou ochranu před sekačkou, trávou, plevelem a jinými nečistotami. Zároveň zjednodušují sekání, chrání zdraví stromů a hospodářských plodin, zabraňují zatravňování a zlepšují estetiku celé zahrady. Seznamte se s revoluční novinkou sezóny 2017 osobně na veletrhu For Garden 2017. Těšíme se na Vás!


Kompletní zabezpečení oplocení

Vystavovatel: ROLUX žaluzie s.r.o. - Hala 1 - C15

Hliníkové bezúdržbové oplocení pro Váš dům, chatu či zahradu. Kompletní realizace od zaměření až po samotnou montáž.


Vyzkoušejte i vy kouzlo exotického dřeva

Vystavovatel: DLH Hrdina spol. s r.o. - Hala 1 - D24

Společnost DLH Hrdina spol. s.r.o. je přímým dovozcem dřevařských výrobků z Indonésie , Brazilie, Jižní Ameriky, Kanady, Skandinávie a dalších zemí. Specializujeme se na dřevěné terasy a dřevoplastové terasy, dřevěné fasády, masivní dřevěné podlahy a vrstvené dřevěné podlahy, průmyslové mozaiky, spárovky a řezivo z exotických dřevin. V našem sortimentu se rovněž nacházejí vinylové a laminátové podlahy. Dále se naše firma zabývá realizacemi interiérů i exteriérů, montáží terasových desek, fasádních profilů a podlah. Nabízíme exotické dřeviny jako je Teak, Ipe, Merbau, Garapa, Akacie, Palisander, Afrormosia, Abachi, Amarente, Cedr červený, Doussié, Dub americký, Iroko, Jatoba, Javor americký, Meranti, Ořech americký, Padouk, Sipo, Třešeň americká, wenge a Zebrano. Po dobu veletrhu FOR GARDEN nabízíme akční cenu na terasová prkna Ipe, Merbau, Bangkirai a Garapu


Dodavatel kompletního sortimentu zahradní techniky

Vystavovatel: HECHT MOTORS s.r.o. - Hala 1 - E15

HECHT MOTORS s.r.o., je významný dodavatel kompletního sortimentu zahradní techniky, ručního nářadí a zahradního nábytku působícím na trhu již od roku 1994. Na veletrhu FOR GARDEN představí, nejen prověřené a spolehlivé produkty jakými jsou např. sekačky, provzdušňovače trávníku, kultivátory, vyžínače, křovinořezy, plotostřihy, které si již našly cestu do zahrad spokojených zákazníků, ale také nabídne novinky pro zahradní sezónu 2017. Přijďte si do haly H1 vyzkoušet tříkolové sekačky s dokonalou volností pohybu okolo překážek, nebo akumulátorové sety zahradní techniky i ručního nářadí s výhodou napájení z jednoho typu akumulátoru. Kompletní nabídku najdete v nabízeném tištěném katalogu, který je k dispozici zdarma, nebo na stránkách www.hecht.cz


Dodávky a montáže kvalitních teras

Vystavovatel: Terasy EXPERT s.r.o. - Hala 1 - A21

Terasy EXPERT s.r.o. je realizační certifikovaná společnost zabývající se řadu let pouze a výhradně dodávkou a montáží teras z kvalitních a lety ověřených materiálů na klíč. Působíme po celé ČR a pracujeme zejména s materiály WPC - TREX, Twinson, Thermowood, Accoya Deck a samozřejmě Exotické a Středoevropské dřeviny. Přinášíme našim klientům další prostor pro lepší život.


Zahradní krby od společnosti Norman spol. s r.o.

Vystavovatel: NORMAN spol. s r.o. - Hala 1 - D13

Úzká specializace na výrobu zahradních krbů a více než dvacetileté zkušenosti umožnily společnosti Norman vyvinout široký sortiment zahradních krbů, které díky své vynikající odolnosti proti žáru umožňují nejen grilování na dřevěném uhlí, ale i posezení u plápolajícího ohně.Zárukou dlouhé životnosti je i dokonalá odolnost proti povětrnostním vlivům.


Aquasloupky jsou vyráběny z ručně mačkaných glazurovaných kachlí

Vystavovatel: AMITY International spol. s r.o. - Hala 1 - C09

Každý kus zajistí originalitu a nenapodobitelnost ve vaší zahradě. Údržba je snadná a díky patině je sloupek rok od roku krásnější. Můžete si vybrat se široké palety barev, kohoutů a velikosti. K Aquasloupkům si pořiďte také bratříčky – Půlsloupek a Světelný sloupek, vaše zahrada tak bude sjednocena jedinečnými solitéry.


Patentovaný systém talířových kartáčů

Vystavovatel: Helper a partner s.r.o. - Hala 1 - D07

Firma HAAGA vznikla v roce 1970 v Německu,kde probíhá veškerá výroba dodnes. Patentovaný systém talířových kartáčů dokáže zametat vše na jakémkoliv pevném povrchu od jemného prachu,kamínků,nedopalků,listí až po šišky,odštěpky z palet,plechovky atd.


Ručně osázené amfory

Vystavovatel: Zdeněk Pleticha - Hala 1 - A08

Terakotové amfory mají výborné vlastnosti, jsou odolné veškeré nepřízni počasí, např. mrazu a vodě. Proto se velmi dobře hodí jako venkovní dekorace zahrad, balkónů a teras. Všechny naše výrobky můžete použít také pro sadbu květin a čarověníků.V našem sortimentu si můžete vybrat z mnoha variant a velikostí. Každá amfora je vyráběna ručně, proto máte záruku, že každý kus je opravdu originál.


Technika John Deere

Vystavovatel: STROM PRAHA a.s. - Hala 1 - E16

Dopřejte si i na své zahradě profesionální techniku John Deere a zažijte ten rozdíl na vlastní kůži.


ESTAV.cz
ESTAV.cz Proč na elektřině neustále proděláváte? Jaká svítidla volit do interiéru CBRE zasedačka roku 2016: V kategorii Zdravá kancelář zvítězil Kentico Software Kde se v ČR staví nejvíce bytů? A kde nejméně? Zateplování v praxi: Užitečné přednášky s názornými ukázkami reálných postupů Zapomenuté vojenské objekty pod rukama architektů vstaly z mrtvých
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR GARDEN 2016

Facebook