FOR GARDEN
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

SOBOTNÍ BLOK PŘEDNÁŠEK S KURÁTORKOU VERONIKOU LOUŠOVOU: MLUVÍME O DESIGNU
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, 2024-04-13 13:00 - 15:00

Místo konání: Hala 4 I DESIGN CAFÉ, 4B14

Organizátor: ABF a.s. ve spolupráci s kurátorkou veletrhu DESIGN SHAKER MgA. Veronikou Loušovou

WWW: www.designshaker.cz, www.forinterior.cz, www.for-garden.cz

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh
Výběrová výstava Design Shaker přináší inspiraci pro moderní interiéry, na přednáškovém bloku bude příležitost odkrýt pohledy a názory interiérových designérů.

 

Sabina Stržínková se věnuje navrhování nábytku pro výrobce, jak se tvoří nábytkové kolekce, které si kupujeme domů? Její celomasivní nábytek pro Jelínka se může pyšnit několika prestižními oceněními. Nedávno získal i uznání v mezinárodní soutěži European Product Design Award.

 

Mezi vystavovateli najdeme Plastic guys, kteří inovativně pracují s použitým plastem z výrobních linek a vnáší do něj nový život. Jejich práce je úzce propojena s designéry a architekty, pro které připravují různé speciální deskové materiály na míru pro jejich realizace. Na přednášce prozradí, proč se rozhodli zasvětit svoji práci plastu a jak spolupracují na realizacích.

 

Sobotní blok zakončí zahraniční host, architekt Alessandro Galimberti, který ve své práci klade důraz na vztah mezi prostorem a barvami. Na základě svých dlouhodobých zkušeností jako konzultant italské firmy Valpaint představí pohled na vztah dekorativních barev, stěrek a trendů pro interiéry. Třešničkou budou praktické ukázky práce se stěrkou. Přednáška bude tlumočena.

 

Těšit se můžeme na inspirativní a informačně nabité příspěvky od odborníků v interiérovém oboru designu.


Plán výstaviště

Záverečná zpráva FOR GARDEN 2023

Závěrečná zpráva For Garden 2022

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje