FOR GARDEN
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

SOBOTNÍ DOPOLEDNE S DESIGNEM - BLOK PŘEDNÁŠEK S KURÁTORKOU VERONIKOU LOUŠOVOU

Dopolední blok prezentuje šest témat odborníků na interiéry. Návštěvníky provedou úskalími navrhování a realizace. Tři design studia s odlišným stylem a zaměřením poodhalí svoji práci. Dozvíte se, jak navrhují designéři, jak designér může ovlivnit vaše bydlení. Jak důležitá je dispozice prostoru a funkce detailů.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, 2023-04-01 11:00 - 14:00

Místo konání: Hala 4, DESIGN CAFÉ, 4B11

Organizátor: ABF a.s. ve spolupráci s kurátorkou veletrhu DESIGN SHAKER Veronikou Loušovou

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh
BLOK PŘEDNÁŠEK s kurátorkou Veronikou Loušovou

 

SOBOTNÍ DOPOLEDNE S DESIGNEM

 

Dopolední blok prezentuje šest témat odborníků na interiéry. Návštěvníky provedou úskalími navrhování a realizace. Tři design studia s odlišným stylem a zaměřením poodhalí svoji práci. Dozvíte se, jak navrhují designéři, jak designér může ovlivnit vaše bydlení. Jak důležitá je dispozice prostoru a funkce detailů.

 

Z praktického úhlu pohledu odborníci proberou téma přírodní látky, jako krásný ale i funkční prvek pro stínění. Měkké textilie a dobrá dispozice pozitivně ovlivňují i bytovou akustiku, kdy dodatečné řešení může být oříšek. S návrhem bydlení souvisí i použitý materiál na stěnách a moderní stěrky. Témata se také dotknou designu osvětlení a vhodných materiálů pro nábytek.

 

Sobotní dopoledne s designem bude uceleným blokem výstupů, pro ty, kteří plánují změnit svůj domov. Rozhodují se, jak vše provést a zjišťují co zařízení bytu a domu vlastně obnáší. Lepší představu si mohou návštěvníci také udělat o práci designéra a přínosu hodnotě bydlení, které vstup odborníka přináší. Zajistěte si včas místo v Design café a neváhejte se odborníků zeptat co vás zajímá.


Plán výstaviště

Záverečná zpráva FOR GARDEN 2023

Závěrečná zpráva For Garden 2022

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje