FOR GARDEN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

SOBOTNÍ DOPOLEDNE S DESIGNEM - BLOK PŘEDNÁŠEK S KURÁTORKOU VERONIKOU LOUŠOVOU

Dopolední blok prezentuje šest témat odborníků na interiéry. Návštěvníky provedou úskalími navrhování a realizace. Tři design studia s odlišným stylem a zaměřením poodhalí svoji práci. Dozvíte se, jak navrhují designéři, jak designér může ovlivnit vaše bydlení. Jak důležitá je dispozice prostoru a funkce detailů.
Typ akce: Přednáška


Datum zahájení: Sobota, 2023-04-01 11:00 - 14:00

Místo konání: Hala 4, DESIGN CAFÉ, 4B11

Organizátor: ABF a.s. ve spolupráci s kurátorkou veletrhu DESIGN SHAKER Veronikou Loušovou

Vstupné: zdarma v rámci vstupenky na veletrh
BLOK PŘEDNÁŠEK s kurátorkou Veronikou Loušovou

 

SOBOTNÍ DOPOLEDNE S DESIGNEM

 

Dopolední blok prezentuje šest témat odborníků na interiéry. Návštěvníky provedou úskalími navrhování a realizace. Tři design studia s odlišným stylem a zaměřením poodhalí svoji práci. Dozvíte se, jak navrhují designéři, jak designér může ovlivnit vaše bydlení. Jak důležitá je dispozice prostoru a funkce detailů.

 

Z praktického úhlu pohledu odborníci proberou téma přírodní látky, jako krásný ale i funkční prvek pro stínění. Měkké textilie a dobrá dispozice pozitivně ovlivňují i bytovou akustiku, kdy dodatečné řešení může být oříšek. S návrhem bydlení souvisí i použitý materiál na stěnách a moderní stěrky. Témata se také dotknou designu osvětlení a vhodných materiálů pro nábytek.

 

Sobotní dopoledne s designem bude uceleným blokem výstupů, pro ty, kteří plánují změnit svůj domov. Rozhodují se, jak vše provést a zjišťují co zařízení bytu a domu vlastně obnáší. Lepší představu si mohou návštěvníci také udělat o práci designéra a přínosu hodnotě bydlení, které vstup odborníka přináší. Zajistěte si včas místo v Design café a neváhejte se odborníků zeptat co vás zajímá.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva For Garden 2022

Závěrečná zpráva For Garden 2020

Závěrečná zpráva For Garden 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje