FOR GARDEN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Exponáty Grand Prix - FOR GARDEN


Plastový sklep

Vystavovatel: PLASTOVÉ-SKLEPY.CZ - Hala 1 - B04

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Plastové-sklepy.cz vznikly na základě spolupráce odborníků a specialistů v oborech. Specialisté na plastové materiály, projektanti, statici a také odborníci na vzduchotechniku. Výsledkem je unikátní a jednoduché řešení, které dává možnost zhotovení skladovacího prostoru vhodného nejen ke skladování potravin. Produkt má ochrannou známku duševní vlastnictví EUIPO.


Meteostanice

Vystavovatel: MiVAL - Milan Valášek - Hala 1 - C16

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Meteostanice do veřejného prostoru včetně laviček, květináčů a infopanelu.


Alubky

Vystavovatel: Aludřevo s.r.o. - Hala 1 - C05

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Bezúdržbové hliníkové obklady s trvalou povrchovou dekorativní úpravou imitace dřeva, kamene apod. Obkladový materiál na fasády domů, obložení říms, štítů a pobití střech, nehořlavý, velmi lehký a přitom velice pevný obklad, který přežije skutečně veškeré venkovní klimatické extrémy, ale především český nápad, který každému majiteli domu ušetří náklady na jeho údržbu.


Venkovní kuchyně Simplex

Vystavovatel: POLITUS s.r.o. - Hala 1 - B10

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Celonerezové provedení odolávající nejnáročnějším povětrnostním vlivům, mimořádně kvalitní zpracování, 100% česká výroba, variabilita provedení (v nabídce více modelů a možnost výroby na zakázku), obklad z kompozitních prken WPC od firmy Woodplastic a.s. (až 25 let záruka), snadná údržba, vysoká estetická i užitná hodnota.


The Green Bag M

Vystavovatel: Blooming Walls s.r.o. - Hala 1 - C15

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Velký a přitom lehký a skladný záhon vytvořený pro městské pěstování ovoce, zeleniny či bylinek přímo na balkónu nebo terase. Ideální rozměr (50x50x30 cm) pro použití na malých balkónech. Dostatečný objem pro pěstování zakrslých forem ovocných stromů a běžných druhů zeleniny a bylinek. Lehká konstrukce a snadná skladovatelnost. Špičková kvalit použitého materiálu zajišťuje snadnou omyvatelnost a dlouhou životnost.


The Green Pockets AMMA

Vystavovatel: Blooming Walls s.r.o. - Hala 1 - C15

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Jedinečný závěsný obal na květiny vytvořený proto, aby Vám do Vašeho života přinesl radost z rostlin, barev a zdravého prostředí. The Green Pockets AMMA je vyráběn ze 100% akrylu, což zaručuje našim výrobkům špičkovou kvalitu a dlouhou životnost. Jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, odolné vůči UV záření, mají speciální vrstvu, která chrání před vyblednutím barev a odpuzuje vodu a nečistoty. Použitý materiál má certifikát Oko-Tex. The Green Pockets je možné spojovat a vytvářet různé barevné kombinace. Mohou být použity k osvěžení Vašeho domu, bytu, kanceláře, balkonu, terasy nebo pergoly.


Papilio

Vystavovatel: Agrostis Trávníky, s.r.o. - Hala 1 - C24

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

PAPILIO – travinobylinná směs pro dosev trávníků v intravilánu. Biodiverzita ve městech a obcích je stále nižší a je nutné hledat cesty ke zlepšení životního prostředí v sídlech. Důvodem ke vzniku travinobylinné směsi PAPILIO je snaha o zvýšení druhové pestrosti jílkových monokulturních porostů v městských parcích, které byly dříve často kosené a nyní, při snížení četnosti kosení na 2x ročně se sběrem pokosené biomasy v režimu louky, jsou tyto plochy druhově chudé a ekologicky nestabilní. Stávající porost je díky dosevu směsí PAPILIO odolnější vůči suchu a v létě zůstává zelený. Zastoupení barevných jetelovin, řebříčku a kopretiny ve směsi PAPILIO zlepšuje půdní podmínky, zvyšuje estetickou hodnotu porostu a vytváří dostatek včelí pastvy. Ve směsi jsou obsaženy hostitelské rostliny několika druhů motýlů, jako je například vičenec ligrus, na kterém se vyskytuje modrásek vičencový, nebo štírovník růžkatý, který je hostitelskou rostlinou pro žluťáska čičorečkového. Ve směsi PAPILIO jsou, z důvodů ochrany původního genotypu rostlin a zabránění genetické erozi, použity pouze české odrůdy trav a jetelovin.


Pergola Brera

Vystavovatel: MARON CZ s.r.o. - Hala 1 - F12

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Pergola s hliníkovou konstrukcí, plně pohyblivou střechou a bočními roletami. Nejnovější generace pergoly Brera se vyznačuje unikátním patentovaným systémem plně pohyblivé střechy, kdy hliníkové střešní lamely se nejen naklápějí, ale lze je zcela odsunout a otevřít terasu slunci. Naopak při plném uzavření je pergola zcela voděodolná. Při doplnění o boční rolety ji tak lze využívat celoročně.


Venkovní segmentové kuchyně

Vystavovatel: ITB ENGINEERING & PRODUCTION s.r.o. - Hala 1 - E14

Výrobek přihlášen do soutěže GRAND PRIX

Vytvořte si sestavu podle svých potřeb a přání. Jednotlivé segmenty dohromady tvoří krásné kuchyňské sestavy vhodné na každou příležitost, např. rodinné grilování, zahradní párty nebo cateringové služby, protože sestava je opatřena kolečky pro jednoduchý transport. Lednice, gril, výčepní zařízení, toto vše naše vzorová sestava nabízí.


  ESTAV.cz
ESTAV.cz Rodinný dům u jezera vznikal podle okolní krajiny Výběr čerpací techniky pro dům a zahradu Využijte dotaci až 75% na využití dešťových vod Betonová stěrka v koupelně Je rozúčtování tepla v bytech spravedlivé? Pražské radnice podnikatelům odloží platby nájmů a odpustí úroky
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva FOR GARDEN 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje