FOR GARDEN
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Vánoce v zahradě


Výsledky 2018-03-23 20:00:00

Přihlášky od 2017-12-06 00:00:00

Přihlášky do 2018-02-10 00:00:00
Základní informace:

Charakteristika:

Fotografická soutěž na téma „vánoce v zahradě“.

do soutěže se může přihlásit kdokoli, kdo zašle elektronicky fotografii své zahrady nebo zahrady jiného vlastníka s jeho souhlasem, či foto určitých zajímavých částí zahrady s vánoční tématikou. Zaslány mohou být i zajímavé stavební prvky s výzdobou, vánoční výzdoba zahrady, zajímavého místa na zahradě, vyzdobené zahradní posezení a další pozoruhodné součásti zahrady s vánočí tématikou.

Zaslané příspěvky budou zveřejněny na webu soutěže, kde budou moci návštěvníci webu hlasovat pro výběr nejkrásnější zahrady, terasy nebo zahradního zákoutí o vánocích.

.

Termíny soutěže:

Posílání příspěvků do soutěže: od 6.12.2017

Uzávěrka zasílání příspěvků: 11.2.2018

Spuštění hlasování: 15.2.2018

Ukončení hlasování: 16.3.2018

Vyhlášení vítězů a předání cen: Na veletrhu FOR GARDEN 2018


Pro vítěze jsou připraveny zajímavé ceny:

1. Cena – věcná cena v hodnotě Kč 10 000,-
2. Cena – věcná cena v hodnotě Kč  5 000,-
3. Cena –  dárková karta opravňující ke vstupu na všechny akce pořádané ABF, a.s. 
V PVA EXPO Praha v roce 2018 pro 2 osoby

Kontakt:
Ing. Regina Fibichová
manažerka FOR GARDEN, FOR GASTRO & HOTEL
T:   +420 225 291 238
M:  +420 602 302 771
fibichova@abf.cz

 


Podmínky:

Pravidla soutěže:

1. Těmito pravidly se řídí soutěž s názvem „Vánoce v zahradě“ konaná v rámci 12. Mezinárodního veletrhu zahradní a komunální techniky, nábytku, architektury a zeleně FOR GARDEN 2018, který se uskuteční v PVA EXPO PRAHA (dále jen veletrh) v termínu 22. – 25.3. 2018.

2. Pořadatelem soutěže jespolečnost ABF, a.s., IČ 63080575, se sídlem Beranových 667, 199 00 Praha 9 - Letňany.

3. Účastníkem soutěže může být každý zasilatel příspěvku starší 18-ti let, který vyplní a odešle elektronicky přihlašovací formulář včetně soutěžní fotografie v termínu přihlašování příspěvků. Z účasti jsou vyloučeni zaměstnanci pořadatele a osoby jim blízké.

4. Každý soutěžící smí zaslat pouze jeden soutěžní příspěvek.

5. Pořadatel je oprávněn vyloučit ze soutěže soutěžícího, který poruší některé z pravidel soutěže.

6. Výhercem hlavní ceny soutěže se stává soutěžící, který ve veřejném hlasování na www stránkách soutěže obdrží nejvíce hlasů.

7. Týden před ukončením veřejného hlasování může pořadatel přistoupit ke skrytí výsledků průběžného hlasování.

8. Výsledky soutěže se jmény výherců budou na www soutěže zveřejněny po slavnostním vyhlášení výsledků soutěže a předání cen, které proběhne v rámci veletrhu FOR GARDEN 2018.

9. Účastník soutěže vyplněním a odeslání přihlašovacího formuláře výslovně souhlasí s tím, aby pořadatel uvedl jména výherců na webových stránkách soutěže a veletrhu FOR GARDEN v rámci vyhlášení výsledků soutěže a aby pořadatel v souladu se zákonem o ochraně údajů č. 101/2000 Sb. zpracoval poskytnuté osobní údaje v rozsahu jméno, adresa bydliště a telefonní číslo, a to na dobu nezbytně nutnou pro vyhodnocení soutěže a potřeby kontaktu s těmito osobami. Správcem ve smyslu citovaného zákona je společnost ABF, a.s., se sídlem Beranových 667, Praha 9. Souhlas ke zpracování osobních údajů lze kdykoli odvolat písemnou žádostí na adresu pořadatele soutěže ABF, a.s.

10. Pořadatel soutěže je oprávněn kdykoli změnit pravidla soutěže, přičemž změna je účinná okamžikem jejího vyhlášení na www soutěže.

11. Pořadatel má právo určit přesnou specifikaci výhry, a to i odlišně od popisu výhry.

12. Účastníku soutěže nevzniká účastí v soutěži právní nárok na výhru v soutěži. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

13. Každý přihlašovatel vyplněním a odesláním přihlašovacího formuláře a fotografie souhlasí se zveřejněním svého zaslaného soutěžního příspěvku a s případnou publikací v odborném tisku, současně potvrzuje, že je buď autorem poskytnuté fotografie nebo k ní má autorská práva a že obdržel souhlas vlastníka zahrady či zahradního prvku ke zveřejnění fotografie. V případě porušení těchto prohlášení se přihlašovatel zavazuje uhradit případné nároky třetích osob.

14. Každý hlasující smí poslat pouze jeden platný hlas pro vybranou soutěžní fotografii. Pokud budou pořadatelem zjištěny hlasy, které neodpovídají výše uvedeným pravidlům, má pořadatel právo tyto hlasy nezapočítat.

   ESTAV.cz
ESTAV.cz Školka v Praze je navržená jako pasivní dům. Bude tu i farma pro děti Zvlhčovačem nebo odvlhčovačem snadno udržíte vlhkost vzduchu ideálních 55% Stylové zahradní stolování. Zahradní kuchyně pro venkovní vaření Bytový dům pro startovací bydlení chtějí postavit na Praze 12 Designové interiéry pražských kanceláři. Pracovní prostředí, které se umí proměnit Jak efektivně rekonstruovat chalupu? Provětrávaná fasáda je základ
Závěrečná zpráva FOR GARDEN 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje